ANKARA’YA 4. YURT!

Öğrencilerin geleceğini önemserken onlara konforlu bir yaşam alanı sunma idealiyle yol alan TDV Yurtları, Ankara’da dördüncü yurdunu açıyor. 

Erkek öğrencilere hizmet vermeye hazırlanan TDV’nin yeni yurdu 300 kişilik kapasiteye sahip. Ankara’nın Altındağ ilçesinde, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Altındağ Müftülüğü yanında yer alan yurtta ferah odalar, kesintisiz sıcak su, sınırsız internet bağlantısı, ücretsiz çamaşır yıkama ve kurutma imkânı, doğalgazlı ısıtma sistemi, çalışma odaları, dinlenme odaları, yemekhane, kantin, spor salonu ve mescit bulunmakta. Diğer TDV yurtlarından bilindiği üzere bu yeni yurtta da uygun ücret, uygun ödeme koşulları, KYK yardımları ve tabi ki güler yüzlü personel, profesyonel yönetici kadrosu öğrencilerin hizmetinde olacak.

Yeni açılan TDV Altındağ Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu öğrencilere yalnızca modern yaşam şartları sunmaz. Modern ve konforlu yaşamın yanında akademik başarılarını ve sosyal yetkinliklerini artırmak için etkinlikler, faaliyetler ve eğitimler de öğrencilere sunulan imkânlar arasında.

Kaliteden ödün vermeyen TDV Yurtları, Altındağ Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile birlikte Ankara’da toplam dört yurtla hizmet vermeye devam edecek.