ÖĞRENCİ YURTLARIMIZDA ERKEN KAYIT FIRSATI – SINIRLI KONTENJAN

ÇOK ÖZELLİKLİ YURTLAR, UYGUN FİYATLAR TDV YURTLARINDA

Türkiye Diyanet Vakfı çatısı altında hizmet eden, aynı amaç ve gaye’ye hizmet etmeye çalışan Yurtlar İşletmesi olarak Türkiye genelinde bulunan yurtlarımız ile, geleceğe ışık tutmasını ümit ettiğimiz gençlerimize hizmet etmeye çalışmaktayız. İşletmemiz 03/07/2007 tarihinde kurulmuş olup, günümüze tarihine kadar artan yurt sayısı, kalitesi ve eksiksiz hizmeti ile öğrencilerimize kapılarını açmaktadır.

Öğrenci Yurtlarımızda Hafta içi; Açık Büfe Kahvaltı, Akşam Yemeğinde en az 4 çeşit olmak üzere günde 2 öğün, Hafta sonu; Açık Büfe Kahvaltı, Öğlen 4 ve Akşam 4 çeşit olmak üzere günde 3 öğün yemeklerimiz, yurtlarımızda steril ekipmanlar, profesyonel aşçı ve yardımcı personellerimiz ile hijyen çerçevesinde hazırlanmakta ve servis edilmektedir.

31 İLDE 54 KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURTLARIMIZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtlar İşletmemiz 31 İlde 54 Yurdumuz ile hizmet vermektedir. Yurtlarımız bulundukları illerde merkezi konumlarda bulunmakta, Üniversite kampüslerine azami ulaşım mesafesindedir.

Yurtlarımızda seminerler, geziler ve sosyal etkinlikler belirli aralıklarla yapılmaktadır.

Yurt odalarımız 1-3-4 kişilik olup. Odalarımız içerisinde öğrenciye özel dolap, ders çalışma masaları ve temiz nevresim bulunmaktadır. Yurtlarımızda sıcak su, merkezi ısıtma, çamaşırhane, ütü odası, spor salonu hizmeti sunulmaktadır.

Erkek Öğrenci Yurtlarımızı incelemek için lütfen tıklayınız..

Kız Öğrenci Yurtlarımızı incelemek için lütfen tıklayınız..